Aktualizacje WAPRO - jak zainstalować i zaktualizować program?

Jak poprawnie przeprowadzić aktualizacje WAPRO ERP? Podpowiemy Ci jak zainstalować i zaktualizować program do nowszej wersji, by cieszyć się korzyściami, jakie niosą uaktualnienia.

Systemy WAPRO ERP dla biznesu

Oprogramowanie WAPRO ERP to wielofunkcyjny i rozbudowany system, który stanowi niezbędne narzędzie pracy w wielu firmach, niezależnie od branży, w której działają. Program jest stale udoskonalany oraz na bieżąco dostosowywany do zmieniających się przepisów prawa. Regularne aktualizowanie aplikacji niesie za sobą wiele korzyści, między innymi zwiększenie funkcjonalności programu zgodnie z najwyższymi standardami. Jak zainstalować i zaktualizować program?

Instalacja WAPRO ERP

Wdrożenie systemu WAPRO ERP w firmie jest bajecznie proste. Instalacja serwera baz danych MS SQL oraz instalacja aplikacji WAPRO ERP (moduły WAPRO Mag, WAPRO Fakir, WAPRO Kaper, WAPRO Analizy, WAPRO Aukcje, WAPRO Best, WAPRO Gang) jest jednoetapowa i nie wymaga dużej aktywności ze strony użytkownika. Proces instalacji uruchamia się automatycznie po włożeniu do napędu płytki instalacyjnej. Instalator startuje po wybraniu odpowiedniego programu i kliknięciu w przycisk Instaluj program WAPRO Mag. W kolejnych krokach należy zaakceptować warunki i postanowienia licencji, a następnie wskazać folder instalacji. Podczas instalacji pełnej zostaną zainstalowane wszystkie składniki programu.

Aktualizacje WAPRO ERP

WAPRO to program, który jest stale udoskonalany przez jego autorów. Aby utrzymać wysoki poziom stabilności systemu ERP, należy go regularnie aktualizować. Regularne aktualizacje to także sposób na dodanie nowych, przydatnych funkcjonalności oraz udogodnień, stworzonych przez twórców oprogramowania. Płatne aktualizacje do systemu ukazują się raz do roku.

W jaki sposób można zaktualizować WAPRO ERP? Nowi klienci mogą liczyć na tzw. Bonus Nowego Klienta, dzięki któremu możliwa jest bezpłatna instalacja aktualizacji WAPRO, do 7 miesięcy od daty rejestracji (daty otrzymania kody aktywacyjnego). Po tym czasie aktualizacje są dostępne na zasadach ogólnych, tak, jak w przypadku standardowych użytkowników.

Aby zaktualizować system WAPRO ERP, należy wypełnić zamówienie z poziomu panelu administracyjnego programu i wysłać je do Działu Obsługi. Klient, który zlecił zamówienie, otrzymuje przesyłkę pocztową z kodem aktywacyjnym, a także niezbędne dokumenty licencyjne. Zamówienie na aktualizację należy złożyć w ciągu 30 dni od momentu zainstalowania programu. 

Ile kosztuje aktualizacja WAPRO ERP? 

Ceny aktualizacji do WAPRO ERP są zależne od aktualnie obowiązujących cen systemów ERP. Na cenę ma wpływ również posiadana przez użytkownika wersji programu. Po wprowadzeniu kodu aktywacyjnego program zostaje aktywowany i użytkownik zyskuje dostęp do jego pełnej funkcjonalności. 

UWAGA: Jeżeli chcemy dokonać aktualizacji programu do nowej wersji, to przed rozpoczęciem instalacji zaleca się zarchiwizowanie bazy danych programu.

Przeczytaj więcej o aktualizacjach WAPRO ERP tutaj: https://ecolive.pl/zarzadzanie-w-firmie-wybierz-ekologiczne-i-ekonomiczne-systemy-erp.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here