Na co zwrócić uwagę, wybierając rollup

Systemy wystawiennicze pozwalają na estetyczne zaprezentowanie oferty firmy w różnych przestrzeniach. Jednym z najpopularniejszych systemów reklamowych tego typu są rollupy. Jak wybrać najlepszy rollup dla swojego biznesu?

Rollupy to rodzaj reklamowych systemów wystawienniczych, które swoją konstrukcją przypominają roletę. W kasecie znajduje się nawinięty na wał materiał z nadrukiem, który wysuwa się i ustawia na specjalnym pręcie. W efekcie w parę sekund gotowa jest estetyczna, mobilna reklama, którą można zabrać ze sobą w różne miejsca.

Jak zatem wybrać najlepszej jakości rollup dla swojej firmy? Gdzie można zamówić tego typu systemy reklamowe? Sprawdź teraz!

Dobry rollup – czyli jaki?

Gdy firma chce zainwestować w rollup, nie musi przeznaczać na ten cel wysokiej sumy. Ceny rozpoczynają się już od około 50 złotych, jednak wtedy, gdy system ten ma być większy i wykonany z lepszej jakości materiałów, wówczas musimy liczyć się z wyższym wydatkiem.

Warto przy tym wskazać, że cena za rollup jest powiązana z jakością jego wykonania. Wybierając lepszy model, możemy otrzymać taki, który będzie wyglądał bardziej estetycznie i będzie trwalszy.

Na cenę rollupów wpływają między innymi:

  • typ kasety – więcej kosztują modele z estetyczną kasetą typu łezka,
  • regulacja – więcej zapłacimy za modele z ukrytymi stopkami do regulacji niż za te z widocznymi nóżkami,
  • wymiary systemu reklamowego – szersze rollupy są droższe,
  • jakość nadruku oraz pole zadruku grafiki na rollupie,
  • torba transportowa – pozwala na łatwe transportowanie rollupa.

Rollupy można zamówić również przez internet!

Aktualnie systemy wystawiennicze typu rollup zakupić można w wielu agencjach reklamowych specjalizujących się w ich produkcji. Warto przy tym zaznaczyć, że ich zamówienie możliwe jest również przez internet!

Ofertę tego typu posiada między innymi firma AdLove, w której asortymencie znajduje się szeroka gama systemów reklamowych wysokiej jakości, w tym także rollupy w wielu wariantach do wyboru. Zamówienia rollupów AdLove można składać 24 godziny na dobę – firma zapewnia ekspresowe terminy realizacji.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here