case na telefon

W sprzedaży znajdziemy niezliczoną liczbę pokrowców wykonanych z wielu materiałów, o zróżnicowanej kolorystyce i stylu wykończenia. Każdy z nich jest na swój sposób unikalny. Jeśli jednak w sposób szczególny zależy nam na odróżnieniu swojego urządzenia od innych, jednym z najlepszych na to sposobów jest inwestycja w indywidualnie zaprojektowany case na telefon, który ozdobimy unikalnym nadrukiem. Takie pokrowce nie są przesadnie drogie, a ich przygotowanie jest bardzo łatwe.

Samodzielne projektowanie pokrowca

Dzięki nowoczesnym narzędziom internetowym samodzielne zaprojektowanie etui do telefonu nie zajmuje wiele czasu i jest procesem niewymagającym żadnej specjalistycznej wiedzy. Firmy zajmujące się przygotowaniem takich pokrowców zapewniają dostęp do niezwykle intuicyjnych kreatorów, które prowadzą zamawiającego przez cały proces projektowania etui. Najpierw wskazuje się model pokrowca dopasowanego do używanego przez nas telefonu. Następnie wybiera się szablon i mające zdobić jego powierzchnię grafiki lub zdjęcia. Można korzystać z ogólnodostępnego katalogu zdjęć lub wgrać własne fotografie. Decydując się na ten drugi wariant, przygotowany case na telefon będzie przedmiotem niepowtarzalnym, odzwierciedlającym nasze indywidualne potrzeby. Grafikę można również uzupełnić krótkim tekstem. Na pokrowcu można się podpisać lub umieścić okolicznościową notatkę.

Zalety etui z nadrukiem

Największą korzyścią z zakupu samodzielnie zaprojektowanego case na telefon jest jego oryginalność. Taki pokrowiec w zasadniczy sposób różni się od tysięcy innych, podobnych produktów dostępnych na rynku. Jeśli przy jego tworzeniu korzystaliśmy z własnych zdjęć, wówczas możemy być pewni, że nikt inny nie będzie dysponował identycznym pokrowcem. Poza tym, jak każdy pokrowiec do telefonu, dba on o bezpieczeństwo urządzenia, chroniąc je przed szeregiem zagrożeń. Dopasowane etui chroni przed zabrudzeniami i drobnymi rysami, a dzięki właściwościom amortyzującym, minimalizuje uszkodzenia, gdy telefon upadnie na ziemię lub uderzymy nim o twardą powierzchnię.

Chcąc zmienić wygląd telefonu, nie warto decydować się na etui transparentne, którego celem jest jedynie zwiększenie bezpieczeństwa codziennego użytkowania tego typu sprzętu. Jeśli zależy nam na zamaskowaniu oryginalnego koloru obudowy telefonu lub nadaniu mu unikalnego charakteru, zdecydowanie lepszym wyborem jest zakup etui kolorowego, najlepiej zdobionego szczegółowym nadrukiem. Zamawiając etui na telefon ze zdjęciem, nie tylko chronimy urządzenie, ale i modyfikujemy jego wygląd.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here