Kierowca taxi w Warszawie - zlecenia przez smartfona

Coraz częściej przejazd taksówką można zamówić również za pośrednictwem aplikacji mobilnej – bez potrzeby telefonowania do korporacji. To szybki i wygodny sposób na taxi także w Warszawie!

Ze smartfonów korzystamy bardzo często – dzięki nim możemy uzyskać także dostęp do szerokiej gamy usług, w tym również do usług taksówkarskich. Taka metoda zamawiania przejazdów została rozpowszechniona przez firmę Uber, ale szybko w jej ślad poszły także korporacje taksówkarskie – również te działające w Polsce

Jak można zamówić taxi przez smartfona?

Zamówienie taksówki za pośrednictwem internetu, a dokładnie swojego smartfona jest proste i szybkie. Do tego celu wystarczy pobranie odpowiedniej aplikacji, która pozwoli na dokonanie zlecenia usługi. Po instalacji aplikacji wystarczy tylko założyć własne konto użytkownika, aby następnie korzystać z dostępnych funkcji. Zamówienie taksówki odbywa się przez wprowadzenie do aplikacji odpowiednich adresów, wskazanie ich na mapie lub skorzystanie z usługi lokalizacji GPS.

Można śledzić na niej również pozycję taksówki, dlatego nie trzeba wychodzić na zewnątrz przed czasem – gdy pojazd będzie na miejscu, można zobaczyć to na ekranie swojego smartfona. Przez aplikację można również uzyskać szacunkową cenę za kurs oraz wybrać określone parametry oferty. Aplikacja również zapamiętuje adresy i kursy, co pozwala na łatwiejsze zamawianie ich w przyszłości.

W jaki sposób zapłacić za kurs zamówiony przez aplikację?

Po zrealizowaniu kursu, kierowca taxi w Warszawie może pobrać od klienta opłatę tradycyjnie, czyli gotówką, ale można skorzystać także z innych metod płatności bezgotówkowych, które są wygodne, szybkie i bezpieczne. Płatność w pojeździe może odbyć się z wykorzystaniem terminala płatniczego, jeśli taksówka jest w niego wyposażona. Także można dobywać płatności za pośrednictwem aplikacji, a dokładnie przez podpiętą do niej kartę płatniczą – w tym przypadku opłata jest automatycznie pobierana za kurs z karty, więc pasażer nie musi posiadać przy sobie gotówki lub karty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here