Rejestracja domen

Branża e-commerce to aktualnie jeden z najlepszych sposobów na biznes. Rynek ten został wyceniony w Polsce na około 40 miliardów złotych. Niewątpliwie jest to liczba, która robi ogromne wrażenie, w związku z tym coraz więcej osób decyduje się na prowadzenie swojego własnego sklepu internetowego. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, ponieważ umożliwia ono pracę niemalże z każdego miejsca na ziemi. Ponadto możliwości promowania sklepu internetowego istnieje całe mnóstwo, ponieważ służą do tego specjalne platformy, takie jak na przykład Facebook Ads czy Google Ads. Dzięki nim możemy tworzyć dochodowe kampanie reklamowe, promujące nasz sklep internetowy.

Jednak aby stworzyć sklep internetowy trzeba zacząć od stworzenia własnej strony internetowej. W związku z tym należy poznać kilka kluczowych zagadnień oraz liczyć się z wydatkiem od kilkudziesięciu do kilkuset złotych na start. Pierwszym istotnym zagadnieniem jest domena. Jest to nic innego jak nazwa strony, którą wpisujemy w przeglądarce. W Polsce najczęściej posiada ona rozszerzenie .pl.

Domeny internetowe

Zakup domeny to zazwyczaj koszt rzędu kilkunastu złotych. Oprócz domeny, bardzo istotnym zagadnieniem jest hosting, czyli serwer na którym przechowywane są wszystkie dane dotyczące naszej strony internetowej. Bez tych dwóch rzeczy, stworzenie strony internetowej jest niemożliwe, dlatego też trzeba przygotować się na starcie na zakup domeny oraz hostingu.

Wiele firm oferuje usługi z zakresu rejestracji domen oraz hostingu, dlatego też warto przeanalizować wiele różnych opcji i wybrać tę, która będzie najodpowiedniejsza dla naszej strony internetowej. Jeśli zastanawiasz się gdzie tanio zarejestrować domenę internetową, to bardzo ciekawym rozwiązaniem są tanie domeny na kru.pl. Serwis ten umożliwia zakup domeny już od 9.89 zł za rok, co stanowi bardzo atrakcyjną cenę. Sama rejestracja domen internetowych w kru.pl jest niezwykle prosta, ponieważ wystarczy tylko zakupić domenę, a następnie połączyć ją z zakupionym wcześniej serwerem. Jeśli nie posiadamy hostingu, możemy go zakupić również za pośrednictwem serwisu kru.pl

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here