Szkolenia e-learningowe są przede wszystkim połączeniem:
– tworzenia konkretnej treści na indywidualnie i najważniejsze potrzeby klienta,
– zwiększających, a także zróżnicowanych form interaktywnych, które dają skuteczną naukę, a zarazem na bardzo wysokim poziomie
– konkretnych przykładów, które ważne są we wszystkich wymaganiach biznesowych. Wdraża się również w szkoleniu przeróżne mechanizmy.
Dają one w jak najszybszy sposób zastosować nabytą przez nas wiedzę.

Szkolenia e-learningowe:
– dają świetny komfort podczas nauki, który wynika on z intuicyjnego interface’u. Pozwala to zatem dobrze skupić się na najważniejszej treści, a nie na skupieniu się na samym kursie,
– naucza budować proces taki jak: „blended learning”. Obejmuje on najważniejsze, a także dodatkowe aktywności, które przetwarzane są poza ekranem komputera, a także połączone są ze stacjonarnymi warsztatami, które spełniają wyjątkową funkcję podczas wszystkich organizacji,
– zawdzięcza ona sobie wysoką efektywność nauki, poprzez rozbicie, a także podział wszystkich treści. Można wyodrębnić najważniejsze oraz podzielić je na konkretne lekcje, które zostały opracowane zgodnie z metodą. Daje to szybką naukę i z łatwością przyswaja się daną wiedzę.

Szkolenia e-learningowe są najczęściej z obszarów:
– zarządzania projektem,
– obsługi systemów IT, które są dedykowane,
– obsługi różnych urządzeń,
– produktów oraz usług Klienta,
– menedżerskich kompetencji,
– wszelkich wartości firmowych,
– miękkich kompetencji,
– obsługi Klienta,
– obsługi różnych urządzeń,
– wewnętrznych procedur, a także firmowych regulacji,

Szkolenia e-learningowe, a MODEL EXPRESS

Wszystkie dedykowane szkolenia są realizowane również w prostym i szybkim trybie Model Express. Daje to zatem o wiele krótszy czas podczas produkcji szkolenia. Pracuje się nad materiałami, które zostały przyniesione przez klienta. Można zatem już w dość krótkim czasie, a zaledwie w dwa dni rozpocząć szkolenia e-learningowe, które są już odpowiednie, aby można było wstawić je na platformach LMS.

Założenia Modelu Express:
– wszelkie szkolenia w modelu express opierają się o wszelkie materiały źródłowe każdego Klienta i stanową zamkniętą całość, w której nie jest wymagana żadna ingerencja,
– projekt model express jest również bardzo szybki i trwa tylko do czterdziestu ośmiu godzin od czasu, gdy zostały dostarczone wszelkie materiały,
– nabyta podczas szkolenia wiedza w bardzo prosty sposób aplikowana jest do każdej biznesowej praktyki przez zastosowanie niezbędnych arkuszy narzędziowych takich jak: kontrolne listy, manuali, a także case studies,
– wszystkie niezbędne i przedstawione formy interaktywne dają wysoką jakość, a także stopień przyswojenia wiedzy. Łatwo i chętnie można zaangażować się w dane szkolenie, a końcowe testy dawane są na podstawie dostarczonych pytań, które weryfikują poziom wiedzy po skończeniu całego szkolenia.

Szkolenie model express musi przejść także przez proces technicznej kontroli jakości, w skrócie QA. Osoby, które nie mają własnej platformy LMS, zostanie im udostępnione w taki przypadku szkolenie model express na zasadzie dzierżawy.

Konwencje graficzne

Realizacja tych szkoleń przekazywana jest we wszystkich dostępnych konwencjach. Stosowane są one oddzielnie, a także są ze sobą łączone w idealnie dobraną całość. Przedstawiane są także grafiki wektorowe oraz podstawowe oraz różnego rodzaju rysunki, zdjęcia, animacje itp. Podczas wybierania konwencji graficznej ważne są również metodyczne wymagania projektu, a także niezbędne oczekiwania każdego klienta.

Podczas takiego zlecenia, trzeba skupić się najbardziej na odpowiednim dopasowaniu przedstawianego materiału do potrzeb każdego z osobna klienta. Ważną rzeczą jest, aby pobudzić umysł klienta tak, aby był w pełni zaangażowany w swój projekt, zwracał dużo uwagi na realizację celów oraz swoich potrzeb.

Edukacyjne wideo

Tworzone są także filmy video, jednak są przedstawiane już na oddzielnym szkoleniu lub w innym momencie. Można je dostać prosto i bez problemu, a także połączyć z innymi szkoleniami.
Bardzo atrakcyjną odmianą realizowanych wszelkich materiałów szkoleniowych video jest tak zwana konwencja Graphic Recording. Jest to bardzo prosty i przyswajalny sposób do przedstawiania merytorycznych treści podczas nagrywania filmów video czy klasycznej sceny, gdzie w tym czasie widoczna jest tylko jedna ręka osoby i daje przekaz na przykład poprzez rysunki oraz merytoryczne treści, które zostały już wcześniej przez niego przygotowane.

Jest to świetne przedstawienie, wyjątkowo prezentowane. Nadaje się także zatem do wykorzystania jako samodzielny projekt albo może być częścią jakiejś całości na przykład sceny, szkoleniowej ścieżki itd.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDarmowe szkolenia
Następny artykułSzkolenia sap

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here